مهاجرت ورزشی با همراهی وکیل

مهاجرت ورزشی به این معنی است که فرد، متقاضی مهاجرت از طریق استعداد، توانمندی و عناوین ورزشی خود از کشوری که مقصد و هدف وی برای مهاجرت است ویزا دریافت نماید، مهاجرت ورزشی گاه موقت و به منظور انجام فعالیت های ورزشی در طی پروسه ی زمانی خاصی است یا مهاجرت ورزشی به طور دائم صورت می پذیرد که در این حالت حتی دیده شده است که فرد تابعیت کشور مقصد مهاجرت ورزشی را دریافت و زیر پرچم آن کشور در تورنمنت های بین المللی شرکت می کند. اما وکیل مهاجرت ورزشی چه اقدامی برای شما انجام می دهد؟ مهاجرت ورزشی امروزه امری پرطرفدار در میان اهالی ورزش است که وکلای مهاجرت و وکلای ورزشی را به این فیلد جذاب علاقمند کرده است اموری از قبیل ترانسفر بازیکن، نقل و انتقلات ورزشی اخذ دعوتنامه ورزشی و … توسط وکلای مهاجرت ورزشی صورت می پذیرد.

دعاوی بین المللی

بازی های بیشتری در دادگاههای ورزشی به نسبت زمینهای مسابقات ورزشی وجود دارد. این جمله ای معروف از آقای یان بلکشاو وکیل انگلیسی است. بنابراین وصف،نقش یک وکیل دعاوی ورزشی بیشتر جلوه می کند که باید با بهره مندی از تخصص و تبحر خویش با دفاع مدبرانه از موکلین ورزشی در جامعه بین المللی نقش ارزشمند خود را ایفا نماید.همواره دعاوی و اختلافات بین المللی در صنعت ورزش وجود دارد که نیاز به پاسخ حقوقی متناسب خواهد داشت که جز توسط وکیل مجرب در این حوزه تامین نخواهد شد.

تنظیم مقررات و قراردادهای ورزشی

وکیل ورزشی متخصص معتقد است که نقش وی محدود به دعاوی و اختلافات پس از وقوع نیست، چه بسیار مهمتر خواهد بود که وکیل بین الملی با تنظیم مقررات ورزشی مدون و جامع مانع بروز اختلافات و ابهامات گردد یا در فروض دیگر با تنظیم قرارادهای واقع بینانه و موثر روابط طرفین در صنعت ورزش را کارامد تر ساخته و به گردش مالی پر سود این صنعت دوام و قوام بیشتری بدهد. بطور مثال با تنظیم قراردادی جدید منطبق با مقررات و استاندارداهای بین المللی و تضمین منافع بازیکنان و باشگاهها در دوران شیوع کرونا، آثار مثبتی در راستای اهداف پیش گفته ایجاد و برقرار می نماید.

تنظیم در لغت به معنای نظم بخشیدن است اما آیا فی الواقع وکیل ورزشی فقط به قرارداد نظم و انسجام می بخشد؟ پاسخ به این سوال با توجه به مقررات و قوانین ورزشی و امتیازاتی که می شود در قرارداد لحاظ کرد قطعا خیر است، وکیل ورزشی بسته به استعداد توانایی و آینده ورزشکار می تواند مکانیسم هایی را در نظر بگیرد که بار مالی و اقتصادی بالایی را داراست و در آینده حرفه ای ورزشکار، باشگاه و اسپانسر تاثیر بسزایی را دارد خبر ممنوع الخروجی بازیکنان داخلی و محکومیت ستارگانی همچون مسی و رونالدو به حبس تعلیقی نشان می دهد مالیات ورزشکاران دارای اهمیت بسیاری است.

امور مالیاتی بازیکنان ورزشی

مسائلی همچون اینکه مالیات بازیکنان بر عهده باشگاه است یا خود بازیکن و اینکه می شود شرط خلاف عرف جهت پرداخت مالیات در قرارداد گنجاند یا خیر نیازمند آگاهی بالایی در خصوص قوانین مالیاتی در تنظیم قرارداد بازیکنان است.

اظهارنامه مالیاتی

تنظیم اظهار نامه مالیاتی، رتق و فتق امور مالیاتی ورزشکاران، درآمد مشمول مالیات و در آمد مشمول معافیت همگی از اموری هستند که می بایست در مالیات ورزشکاران در نظر گرفته شود و این مسائل دارای اهمیت بالایی می باشند و بازیکنان و مربیان و سایر فعالان ورزشی به منظور انجام امور مالیاتی خود نظیر تنظیم اظهارنامه می توانند به وکیل ورزشی مراجعه کنند.

وکیل ورزشی در ترانسفر بازیکنان و مربیان چه نقشی دارد؟

وکلای بین الملل ورزشی با همکاری کارگزاران خوشنام بین المللی در جهت امر حقوقی ترانسفر بازیکنان و مربیان فوتبال به داخل یا خارج از کشور در دسترس خواهند بود. سالیانه تعداد زیادی نقل و انتقالات در دنیای ورزش بویژه فوتبال رخ می دهد که چنانچه با نظارت و رهنمودهای وکیل صورت گیرد منافع حداکثری برای اشخاص حقیقی و باشگاههای انتقال دهنده ایجاد خواهد کرد.

در یک انتقال به ظاهر ساده، حداقل پنج قرارداد ورزشی و بازرگانی منعقد می گردد که هر کدام واجد آثار برای افراد متعدد و متفاوتی خواهد بود. بنابراین اعمال دقت نظر و ظرایف حقوقی در این راستا امری است بسیار قابل توجه و تخصصی. ترانسفر بازیکن یکی از موضوعات پر طرفدار و جذاب دنیای ورزش است فعالان ترانسفر بازیکن شامل بازیکنان، باشگاه ها، مدیر برنامه ها و وکیل ورزشی می باشند. وکلای ورزشی بین المللی و مدیر برنامه ها نقش مهمی در نقل و انتقال بازیکنان، تنظیم قرارداد های ورزشی، ترانسفر بازیکن و یافتن تیم برای بازیکن ایفا می کنند.

با مشورت وکیل ورزشی باشگاه بخرید

وکیل متخصص در ورزش بیان می دارد: خرید باشگاه و باشگاه داری به ویژه در عرصه فوتبال موضوعی جذاب و جالب برای علاقمندان به ورزش و سرمایه گذاران است. در کشور عزیزمان ایران با توجه به معافیت مالیاتی درآمدهای ورزشی و همچنین نقش پررنگ فوتبال در تبلیغات و تعرفه های صنایع این موضوع با اقبال دوچندان روبرو است سرمایه گذاری های سنگین صورت گرفته در سالهای اخیر خود دلیل محکمی بر این مدعاست، اما این موضوع که چه مقرراتی را باید در باشگاه داری رعایت کرد خود جای سوال دارد که نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی کافی است.

سوالاتی در خصوص اینکه آیا می شود با توجه به تحریم ها در خارج از کشور تیم و باشگاه خرید آیا می شود از طریق خرید باشگاه و سرمایه گذاری ورزشی ویزا اخذ نمود همگی مواردی است که با مشاوره با وکیل بین المللی ورزش به دست می آید.

معرفی آکادمی های ورزشی

معرفی آکادمی های ورزشی همواره می تواند برای ورزشکاران ایرانی در تمامی رشته ها جذاب باشد از این رو یک وکیل مهاجرتی می تواند با مشاوره و معرفی بهترین آکادمی های ورزشی در سراسر دنیا برای ورزشکاران بهترین پیشنهاد های ورزشی را آماده کند.می توان از این رو در تمامی کشور های دنیا این امر را در تمامی رشته های ورزشی با مشور تبا وکیل های مهاجرتی انجام داد.